САД ІРИСІВ АЛЛИ ЧЕРНОГУЗ ВІТАЄ ВАC

 

 Представляємо колекцію борідкових (арілбредів, високих та карликових) та екзотичних ірисів спуріа. Щоб купити сорти української  та зарубіжної  селекції, до вашої уваги ПРАЙСИ -каталоги сортів ірисів. Також можна купити відразу , натиснувши кнопку  “замовити”, різноманітні  лілейники, півонії та хости.

 Сорти всіх класів Ірисів виставлені  у відповідних категоріях.  Відразу ж можна  підібрати та купити різні сорти Ірисів. Замовлення виконуються в липні-вересні, залежно від виду рослин. (Детальніше про це читайте в НОВИНАХ).   Наразі на сайті  можна купити як найновіші сорти ірисів , так купити і  кращі  сорти ірисів  світової селекції, що  складають   золотий фонд ірисівництва. На сайті можна купити також Лілейники, Хости, Півонії.  За окремим запитом можете також придбати  Еремуруси 4-х кольорів, Лілії (азіатські та LA-гібриди), Морозники, Хризантеми, Юкку, бузок КРАСАВІЦА Москви, Катальпу, грунтопокривні рослини  та рослини для водойми (в тому числі Водолюбиві Іриси Луїзіана). Матеріали про те як правильно купити Іриси Борідкові та купити іриси Спуріа , як вирощувати іриси, розміщено в розділі БІБЛІОТЕКА.  Якщо не маєте часу “гуляти” сторінками сайту, а хочете відразу купити Іриси, Лілейники, Хости чи Півонії  – до ваших послуг ПОШУК ПО САЙТУ (шукати можна за назвою сорту як англійською так і українською мовами). Деякі розділи сайту в розробці, приносимо свої вибачення.

На відео звучить пісня у виконанні доктора біологічних наук Олени Байрак  “ЗАПРОСИ МЕНЕ У САД ІРИСІВ” . Музика  Олени Байрак, слова поетеси з м. Тернопіль – Олени Лайко. Щиро дякую авторам за чудові слова і музику  та неперевершене  виконання пісні! Про цю непересічну особистість – ОЛЕНУ БАЙРАК – читайте в БІБЛІОТЕЦІ (розділ ГОСТІ МОГО САДУ).

 

Квітують   Стандартні Карликові  Іриси  (SDB)  в саду Алли Черногуз