САД ІРИСІВ АЛЛИ ЧЕРНОГУЗ ВІТАЄ ВАC

Просимо   відвідати  оновлені   сторінки  сайту і насолодитися прогулянкою по саду ірисів борідкових (арілбредів, високих та карликових) та екзотичних ірисів спуріа, переглянути колекцію лілейників, півоній та хост

 З метою ознайомлення з ірисами СПУРІА на головній виставлено  декілька фото колекції  Спуріа, оскільки більшість ірисівників не мають уявлення про ці рослини і плутають їх із ірисами цибульковими (“голландськими”) .  Сорти всіх класів ірисів виставлені  у відповідних категоріях.  Відразу ж можна  підібрати сорти  та замовити. Замовлення виконуються в липні-вересні, залежно від виду рослин. (Детальніше про це читайте в НОВИНАХ).   Наразі на сайті  є фото  як найновіших  сортів , так і кращих  сортів  світової селекції, що  складають   золотий фонд ірисівництва. Також  можна переглянути  інші розділи, в тім числі і БІБЛІОТЕКУ, де  розміщено цікаві матеріали про вирощування наших улюблених рослин.  Якщо не маєте часу “гуляти” сторінками сайту – до ваших послуг ПОШУК ПО САЙТУ (шукати можна за назвою сорту як англійською так і українською мовами). Деякі розділи сайту в розробці, приносимо свої вибачення.

На відео звучить пісня у виконанні доктора біологічних наук Олени Байрак  “ЗАПРОСИ МЕНЕ У САД ІРИСІВ” . Музика  Олени Байрак, слова поетеси з м. Тернопіль – Олени Лайко. Щиро дякую авторам за чудові слова і музику  та неперевершене  виконання пісні!

 

Квітують     Іриси  SPURIA  (СПУРІА) в саду Алли Черногуз